تكذیب مصدومیت گرت بیل توسط آنچلوتی


تكذیب مصدومیت گرت بیل توسط آنچلوتی

کارلو آنچلوتی پیش از دیدار امشب تیمش مقابل کورنیا در رقابت‌های کوپا‌دل‌ری اعلام کرد گرت بیل می‌تواند در سه مسابقه متوالی برای رئال مادرید به میدان برود.

گران‌قیمت‌ترین بازیکن دنیا در پیروزی پنج بر صفر رئال مادرید حضور نداشت و پیروزی چهارشنبه گذشته رئال مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا و همچنین دیدار ال‌کلاسیکو مقابل بارسلونا را به دلیل مصدومیت از دست داد.

گزارش‌های رسانه‌های اسپانیایی حاکی از این است که مصدومیت بازیکن ولزی به دلیل این رخ داده که او نمی‌تواند در یک مدت کوتاه در سه مسابقه به میدان برود. با این حال سرمربی رئال مادرید این اظهارات را رد کرد و اظهار داشت:‌ این یک دروغ است که بیل نمی‌تواند در سه مسابقه متوالی به میدان برود. او تنها یک مصدومیت جزیی دارد.

زوج جیمز رودریگز و ایسکو در غیاب وی درخشیدند و این سوال را در اذهان به وجود آوردند که آیا ستاره سابق تاتنهام می‌تواند جای خود را در ترکیب اصلی رئال پس بگیرد یا خیر اما آنچلوتی تأکید کرد که بیل عضو اصلی در تیم اصلی است.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد که فراموش کرده‌اند که گرت بیل در فینال کوپا‌دل‌ری و لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته گلزنی کرده است. او به اندازه جیمز و ایسکو برای ما مهم است.

آنچلوتی تأیید کرد که کریستیانو رونالدو، لوکا مودریچ، ایکر کاسیاس، تونی کروس و سرخیو راموس در دیدار امشب تیمش مقابل کورنیا غایب هستند.